Zeme


1 found.
  • Dubulti - Zeme
  • Phone Number: Platība: 1 732 kv.m.; Izmantošanas mērķis: darījuma iestāžu un komerciāla rakstura ēka, dzīvojamā māja; Attālums līdz jūrai : kāpu zonā; Objekta ID: 54
  • Display Address: Jūrmala, Dubulti, Kļavu iela 1
  • Price: 800 000 EUR
1 found.

Kontaktpersona: Nataļja, mob.tālr.:+371 29784953


Interese par Jūrmalas zemi vienmēr ir bijusi liela. Jūrmala ir neliela pilsēta un vietas celtniecībai ar katru gadu paliek arvien mazāk.

Pērkot zemi Jūrmalā Jums ir brīnīšķīga iespēja uzcelt savu sapņu māju vai veikt ilgtermiņa investīcijas, jo zemes cena paaugstinās katru gadu.

Bet, lai Jūsu sapnis varētu īstenoties, ļoti svarīgi, lai pirms zemes gabala pirkšanas Jums būtu skaidri zināma zona, kur gabals atrodas, izmantošanas mērķis, maksimālais blīvums, apbūves intensitāte, ēkas maksimālais augstums un stāvu skaits.

Tikt skaidrībā ar visām procesa niansēm, ka arī sniegt nepieciešamu informāciju Jums palīdzēs mūsu kompānija „JURMALA REALTY”.

Ja Jums neizdevās mūsu mājas lapā atrast atbilstošo īpašumu, jums ir iespēja aizpildīt pieteikuma – formu, atsūtot to uz mūsu e-pasta adresi vai sazinieties ar mums, zvanot uz numuru +371 29784953.

Pieteikuma forma:

Jūsu Vārds *

Jūsu Uzvārds

Jūsu telefona Nr. *

Jūsu E-pasts *

Jūrmalas rajoni *

Izmantošanas mērķis: (piem: dzīvojamā māja/rindu māja/ daudzdzīvokļu dzīvojamā māja/ komerc) *:

Attālums no jūras:

Zemes platība (no-lidz kv.m.) *:

Papildus vēlmes:

Cenu limits:


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *