Par Mums

Nekustamā īpašuma kompānija „JURMALA REALTY” ir dibināta 2006. gadā, taču tās darbinieku stāžs nekustamo īpašumu jomā sasniedz vairāk kā 17 gadus.

Kompānija „JURMALA REALTY” specializējas nekustamo īpašumupirkšanas/pārdošanas un īres/nomas jomā. Savā darbā mēs balstāmies uz iegūto pieredzi, tirgus īpatnībām Jūrmalā un individuālu pieeju katram klientam. Galvenās prioritātes mūsu darbā ir katra klienta būtiska laika taupīšana, godīga, cienīga un profesionāla attieksme.

Mēs sniedzam pakalpojumus pārdošanas un īres jomās jebkurā darījuma stadijā:

īpašumu Īpašniekiem – sākot no īpašuma izlikšanas tirgū līdz pilnas naudas saņemšanai pēc darījuma.

Pircējiem un Īrniekiem: no īpašuma meklēšanas līdz pilnai īpašuma noformēšanai un reģistrācijai Zemesgrāmātā vai īres līguma slēgšanai.

Sniedzam pakalpojumus kredītu piesaistes un noformēšanas jautājumos, kā arī sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu saistībā ar uzturēšanās atļauju saņemšanu.

Kompānija savā mājas lapā sniedz reālu un pārbaudītu informāciju un cieši sadarbojas ar īpašumu īpašniekiem un neksutamo īpašumu attīstītājiem .

Piedāvājumu spektrs tiek atjaunots un papildināts katru nedēļu.

Ja Jūs vēlaties pārdot vai izīrēt nekustamo īpašumu, esiet laipni lūgti sadaļā Pārdot vai izīrēt, kur var atstāt pieteikumu uz sadarbību un atsūtīt informāciju par savu nekustamo īpašumu.

Jā Jūs vēlaties nopirkt vai izīrēt – Jūsu uzmanībai tiek piedāvātas sadaļas: DzīvokļiJaunie projektiMājasZemeInvestīcijas un Īre.

Ja Jums neizdevās mūsu mājas lapā atrast atbilstošo īpašumu, jums ir iespēja aizpildīt pieteikuma – formu, atsūtot to uz mūsu e-pasta adresi vai sazinieties ar mums, zvanot uz numuru +371 29784953. Pieteikuma forma atrodas zemāk.


Pieprasījuma formu varat atrast ŠEIT


Sadarbības partneri: SIA “Universal Services”