Melluži – Māja


Rajons: Melluži
Adrese: Kāpu iela 66
Mājas platība: 450 kv.m. (100 kv.m.- terases)
Zemes platība: 1 820 kv.m.
Istabu skaits: 7
Stāvi: 2
Guļamistabu skaits: 4
Sanmezglu skaits: 4
Attālums no jūras: 100 metri
Cena: 1 350 00 EUR

Īre: 10 000 EUR/mēnesī;
Ilglaicīga īre: 5 000 EUR/mēnesī.

http://www.samosval.lv/vtour/ 

Māja ir uzcelta klusā, prestižā Jūrmalas rajonā. Mājā: 4.gulāmistabas, 2.viesistabas, 2.virtuves, 4.sanmezgli, baseins, sauna, garāža ar divām stāvvietām, daudz palīgtelpas. Labiekārtotā teritorijā: sakoptas puķudobes, dārzs, autora  landšafta dizains. Visā teritorijā- automatizēta laistīšanas sistēma.
Māja atšķiras ar brīnišķīgu ārējo fasādi, interesantiem dizaina risinājumiem modernajā stilā, daudz tehnisku izgudrojumu.
Pirmajā stāvā: halle 75 kv.m. To sadala divās dalās divpusīgais kamīns: viesistabas zona un ēdnīca – virtuve. No viesistabas caur ģērbtuvi var nokļūt baseinā, no kura ir atsevišķa izeja uz pļaviņu.
1.stāva guļamistabai arī ir atsevišķa izeja uz aizmugurējo sētas pagalmu ar puķu dobēm.
2. stāvā: viesistaba ar mini virtuvīti – 30 kv.m. līdz kurai var nokļūt pa ozolkoka trepēm. Šai viesistabai ir izeja uz terasi un sadala otro stāvu divās zonās: saimniecības spārns un bērnu (viesu).
Katram spārnam ir atsevišķs sanmezgls ar vannu, bet saimn. daļā ir ģērbtuve.
Saimnieku guļamistabā ir franču balkons, bet no citām istabām ir izeja uz terasēm. Daļa no terasēm ir aizvērta ar augstu apmali. Tur vasara var sākties jau pavasarī: augstas apmales pasargā no vēja un kaimiņu ziņkāres.
Tehniskās  iekārtas ir augstākā līmenī: mūsdienīga apkures sistēma(centralizētā gāze) apsilda mājas abus stāvus, siltinātas grīdas. Katrā telpā ir ierīce temperatūras regulēšanai.
Ir divas ventilācijas sistēmas: viena mājai. Otra – baseinam. Komunikācijas sistēmas: TV, Internets. Pārdomāta aizsargsistēma ar iespēju pieslēgt pie apsardzes visu māju vai atsevišķas telpas. Ir iekārtota zibens aizsardzība (50 metru rādiusā)
Profesionālī pārdomāta skanas izolācijas sistēma, akustiskais noformējums (telpās var vienlaicīgi atrasties daudz cilvēku).

Ir iespēja iegādāties zemes gabalu blakus – 1 800 kv.m. Ir vairāk kā 1 000 foto no visiem celtniecības posmiem. Visi tehniskie plāni.