Nekustamie īpašumi

Print Print

17 found. Viewing page 1 of 2. Sort By: Title
Prev
Next
  • Dubulti - Zeme
  • Platība: 1 732 kv.m.; Izmantošanas mērķis: darījuma iestāžu un komerciāla rakstura ēka, dzīvojamā māja; Attālums līdz jūrai : kāpu zonā; Objekta ID: 54
  • Jūrmala, Dubulti, Kļavu iela 1
  • 800 000 EUR
17 found. Viewing page 1 of 2. Sort By: Title
Prev
Next

Kontaktpersona: Nataļja, mob. tel.: +371 29784953


10 IEMESLI KĀPĒC PIRKT NEKUSTAMOS ĪPAŠUMUS LATVIJĀ?

1. IEGULDĪŠANAS IZDEVĪGUMS.

Latvijas nekustamo īpašumu tirgus – pasaules līderis cenu krišanā. Šodien nekustamie īpašumi Latvijā tiek pārdoti pa ļoti pievilcīgām cenām. Te ir salīdzinoši zemas cenas uz zemi it īpaši tālāk no galvaspilsētas – sevišķi pēc krīzes. Tāpēc naudas ieguldīšana nekustamos īpašumos Latvijā var palikt par izdevīgām investīcijām, kuras atnesīs dividendes tālākajā nākotnē. Pēc ilgas krišanas tendences tagadējās cenas uz nekustamiem īpašumiem Latvijā no 2009.gada septembra rāda stabilu izaugsmi.

2. ŠENGENAS VĪZA.

Nekustamo īpašumu iegādāšanās Latvijā dos pamatu daudzreizējās Šengenas vīzes saņemšanai un dos iespēju īpašumu īpašniekam atrasties 180 dienas gadā jebkurā Šengenas zonas valstī.

3. UZTURĒŠANĀS ATĻAUJA.

Sākot ar 2010 gada 1.jūliju Latvijā ir stājušies spēkā labojumi likumā „Par imigrāciju”, kuri dod iespēju ārzemniekiem saņemt uzturēšanas atļauju Latvijā uz 5 gadiem.

Ārzemniekam ir iespēja pretendēt uz uzturēšanas atļauju uz 5 gadiem, ja viņš:

- ir iegādājies un tām pieder viens vai vairāki īpašumi Latvijā – Rīgā, Rīgas reģionā vai republikas nozīmes pilsētās: (Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī, Jelgavā, Valmierā vai Rīgas reģionā), ja kopējā darījuma summa pārsniedz 100 000 latu (EUR 142 287,18), vai 50 000 latu (EUR 71 143,59), ja īpašumu atrašanās vieta ir ārpus minētām vietām;

- veicot ieguldījumu Latvijas SIA vai A/S pamatkapitālā ne mazāk kā LVL 25 000 (EUR 35 572), ar nosacījumu, ka sabiedrība valsts un pašvaldības budžetā katra sekojošā saimnieciskā gada laikā ņemot vērā visus nodokļus, tajos samaksā ne mazāk kā 20 000 latu;

- ir veicis finanšu investīcijas Latvijas Republikas kredītiestādē ne mazāk kā LVL 200 000 (EUR 284 574, 36) apmērā kredītiestādes subordinētā kapitāla veidā, kura termiņš nedrīkst būt mazāks par pieciem gadiem un saskaņā ar noguldījuma līgumu to nedrīkst izbeigt pirms noguldījuma atmaksas laika.

Šīs likums ir devis iespēju daudziem investoriem un paplašināja ekonomiskās attiecības starp valstīm.

4.STABILITĀTE UN CAURSPĪDIGUMS.

Tiesisku pamatu stabilitāte nekustamoīpašumu pirkšanas – pārdošanas darījumos Latvijā ar īpašuma reģistrāciju Zemes grāmatā un pirkuma „caurspīdīgums” noformēšanā.

5. DROŠĪBA.

Infrastruktūras attīstība paredz drošu dzīvošanas vidi un stabilitāti. Jaunām mājām un māju kompleksiem parasti ir apžogotas teritorijas, ir diennakts apsardze, kāpņu telpās ir koda slēdži un domofoni, ir ierīkotas novērošanas kameras.

Droša vide ir ārkārtīgi svarīga gadījumos, kad uz jauno vietu pārceļas vesela ģimene. Iegādājoties īpašumus Latvijā Jums tiek dota garantija, ka Jūsu privātajā dzīvē neviens neiejauksies un tā tāda arī paliks turpmāk.

6. JŪS VIENMĒR SAPRATĪS.

Pērkot īpašumus Latvijā Jūs nesaskarsieties ar valodas barjerām, jo 40% iedzīvotāju ir krievvalodīgie un krievu valodas zināšana ir obligātā prasība darbam nopietnās kompānijās, it īpaši apkalpošanas sfērā.

Te ir trīs pamat valodas: latviešu, krievu un angļu valodas. Jums vienmēr būs iespēja saņemt jebkuru informāciju vienā no minētām valodām. Tas skar ne tikai apkalpošanas un tūristu zonu, bet arī biznesa pārrunas, līgumu parakstīšanu.

7. LATVIJA – TAS IR TUVU.

Latvijas teritoriālā atrašanās un tuvums Krievijas Eiropas daļai. Attālums no Maskavas līdz Rīgai ir 850 km, apmēram viena stunda ar lidmašīnu. Uz Latviju ir iespējams atbraukt arī ar vilcienu, ar komfortablu reisa autobusu vai ar automašīnu.

8. PIEVILCĪGAS CENAS.

Neskatoties uz to ka Latvija ir Eiropas valsts ar Eiropas servisu, tā Jūs iepriecinās un pārsteigs ar pievilcīgām cenām. Piemēram: vakariņas restorānā Jums izmaksās trīs reiz lētāk nekā daudzās Eiropas pilsētās vai Maskavā.

9. UNIKĀLĀ DABA UN SENO LAIKU ARHITEKTŪRA.

Latvijas dabas dažādība Jūs pārsteigs ar tīrību un sakoptību. Te ir daudz neskartu dabas vietu. Rīgas līcis ar smilšu pludmalēm, ezeri, nacionālie parki, puķu dobes un landšafta dārzi, vecās pilis, muižas. Valsts pievelk arī ar blīvumu, te nav vietu, kas ir pārpildītas ar cilvēkiem, ļoti saudzīgā attieksme pret dabu palīdzēja saglabāt milzīgus meža masīvus, tīras upes un ezerus.

Tajā pašā laikā šeit ir brīnišķīgas iespējas mūsdienas cilvēka komfortam: modernie hoteļi, viesu mājas, SPA, restorāni, kafejnīcas, supermārketi, tirdzniecības centri, dārgas automašīnas.

10. NATURĀLIE PRODUKTI.

Latvija ir tradicionāli lauksaimniecības valsts, tāpēc pārtikas produkti ir veselīgi un ekoloģiski tīri. Pastāv daudz saimniecību, kuras nodod savu ražotu produkciju mazajos veikaliņos un supermārketos Latvijā.

KĀPĒC TOMĒR, LATVIJA?

Eiropas dzīves līmenis, saudzīgi saglabāta daba, krievvalodīga vietējā vide. Kur vēl Eiropā tādu vietu atrast?

Jā Jūs vēlaties dzīvot ārzemēs, bet nevēlaties mainīt savus principus un tradīcijas – brauciet uz Latviju. Izbaudiet prieku dzīvot lielā mājā Jūrmalā pie Baltijas jūras.


Ja Jūs vēlaties nopirkt vai īrēt nekustamo īpašumu, tad esat laipni lūgti sadaļās: DzīvokļiJaunie projektiMājasZemeĪre.

Ja Jūs neatradās Jums vēlamo nekustamo īpašumu, tad lūdzu, atsūtiet Jūsu vēlmes uz mūsu e-pastu, aizpildot šo Pieprasījuma formu.