Vivaldi Platinum

Jaunais dzīvojamais komplekss „Vivaldi Platinum” Jūrmalā, Dubultos, Ceriņu iela 18.

Elitāra, kluba tipa 4 stāvu māja ar 30 dzīvokļiem. Dzīvokļi tiek pārdoti ar pelēko vai pilnu iekšējo apdari.  Dzīvokļu platības no 46 kv.m. līdz 272 kv.m. Katram dzīvoklim ir sava terase vai balkons. Teritorija ap māju ir labiekārtota, apzaļumota un iežogota. Pazemes autostāvvieta 36 automašīnām. Dzīvojamais komplekss atrodas klusā Jūrmalas rajonā, līdz jūrai 250 m.

JURMALA REALTY

Image 1 of 11

Dzīvojamais komplekss Vivaldi Platinum atrodas Jūrmalas kūrorta vecākajā daļā – Dubultos. No rezidences līdz Jūrmalas centram var nokļūt 15 minūšu ilgā pastaigā, līdz jūrai –  5 minūšu gājienā.

30 dzīvokļu, no kuriem viens var kļūt par Jūsu.

Jūra un kāpas trīs minūšu attālumā no Jūsu viesistabas. Dzīva, mutuļojoša promenāde, slavenākā un iemīļotākā koncertu zāle zem klajas debess 15 minūšu attālumā no Jūsu durvīm. Bērnu laukums un droša, apsargājamā piemājas teritorija. Ērta pazemes stāvvieta. Komfots, kvalitāte un mājīgums. Tas ir Vivaldi Platinum – Jūsu mājas Jūrmalā.

Projekta autori – viens no vecākajiem Latvijas arhitektu birojiem «Kubs» un arhitekte Zane Kalinka.

Zane Kalinka:

«Pirms uzsākām darbu pie projektēšanas, kārtīgi izpētījām visu kvartālu ap māju un apkaimi. Blakus Vivaldi Platinum projektam atrodas divus līdz piecus stāvus augsta apbūve, tāpēc ēka ļoti harmoniski iekļaujas apkārtnē un Jūrmalas raksturā. Tā burtiski «iesēžas» ainavā.

Plānojot dzīvokļus mēs īpaši piedomājām pie tā, lai katrā iekļūtu saule. Dzīvokļi ir orientēti uz vairākām debespusēm. Tajā pat laikā māja novietota tā, lai saglabātu vecos ozolus, kas aug šajā zemes gabalā. Speciāli esam atkāpušies no dižkokiem un tāpēc māja nav pašā ielas malā, bet gan dziļāk kvartālā.

Terases ir izvietotas ēkas dienvidu pusē un ir atdalītas ar žalūzijām, kas ļauj baudīt nesteidzīgas brīvdienu brokastis. Stāvvieta mājas iedzīvotāju transportam ir izvietota pazemē – Jūrmalā ir maz brīvu zemes gabalu un ierīkot autostāvvietas teritorijā ir pagalam nelietderīgi. No autostāvvietas uz visiem stāviem var ērti nokļūt ar liftu, iebraukšana pazemē ir pārdomāta un ērta. Ģimenēm ar bērniem ir izveidots slēgts bērnu spēļu laukums, kas atrodas jūras pusē, nost no ceļa.

Visi projekta dzīvokļi ir vienstāvīgi. Lielajos 3-4 istabu dzīvokļos dzīvojamās zonas ir izveidotas pietiekoši lielas, lai būtu iespējams atdalīt virtuves zonu no viesistabas. Tas ir ļoti parocīgi tiem, kam nepatīk studio tipa apvienotās viesistabas. Virtuves ir gaišas, ar logiem. Ir iespējas arī apvienot virtuvi ar terasi. Ir dažādi plānojumu varianti. Istabu platums ir ne mazāks par 3.40 metriem, kas ļauj funkcionālāk izmantot platību.

Projektējot šo māju Jūrmalas vēsturiskajā, klusajā centrā, mēs īpaši piedomājām pie tā, lai ģimenēm, kas šeit apmetīsies, būtu iespēja pielāgot dzīvojamo platību visām savām vēlmēm».

Kvalitāte

Vivaldi Platinum – tas ir sinonīms kvalitātei

Būvniecībā mēs esam izmantojuši tikai pašus labākos materiālus, konstrukcijas un mehānismus.

Ekoloģija

Mājas būvniecībā ir izmantoti skandināvu un Latvijas celtniecības materiāli. Sienas siltinātas ar akmens vati. Tas ir materiāls, kas „elpo”, nodrošinot gaisa cirkulāciju un infiltrāciju, kas savukārt ļauj izvairīties no mitruma uzkrāšanās konstrukcijās. Ārsienas ir siltinātas ar vati divos slāņos – ar fasādes vati 120 mm biezumā un ar pretvēja vati, kuras biezums ir 30 mm.

Koks

Mājas ārējā apdare ir izgatavota no Kanādas priedes. Termiski apstrādātā koksne nav siltumvadītāja, tāpēc tā ir ideāli piemērota apšuvumam un ārējo virsmu apdarei. Regulāra ieeļļošana nodrošina noturību pret apkārtējās vides ietekmi, kas savukārt nodrošina elegantu ārējo izskatu daudzu gadu garumā.

Dēļi ir klāti ar „Caparol” eļļu.

Koka segums ir arī terašu grīdām.

Stikls

Stiklam ir ievērojama vieta projektā – lielākā fasādes daļa izgatavota tieši no tā. Stikla fasādes izgatavotas no alumīnija sistēmas „Schuco” un no dubultajām trīsstiklu paketēm 6+4+4. Visi fasādes stikli ir rūdīti. Terasēs izvietotās margas izgatavoti no tripleksa stikla.

Betona konstrukcijas

Monolīts lietais karkass. Pārsegumu pildījumos ir izmantota trošu spriegošanas sistēma.

Mehānismi

Mājā izvietoti divi firmas „Schindler” lifti. Liftu šahtu sienas ir caurspīdīgas, no rūdīta tripleksa stikla 4+4.

Autostāvvietas vārti un pazemes autostāvvietas barjera ir aprīkoti ar tālvadības sistēmu un atveras ar pults palīdzību.

Abas mājas kāpņutelpas un katrs dzīvoklis ir aprīkots ar video domofonu.

Apkure un elektrība, skaitītāji

Mājas pagrabā ir izvietota gāzes katlu telpa. Siltuma un patērētā ūdens uzskate tiks veikta attālināti, ar radioskaitītāju palīdzību, kuru rādījumi jums tiks nosūtīti uz elektronisko pastu.

Katra dzīvokļa individuālie elektroenerģijas skaitītāji arī ir izvietoti mājas pagrabā. Katram dzīvoklim ir paredzēts spriegums 25 ampēri.

Grīda un sienas

Grīda katrā dzīvoklī sastāv no akmens vates slāņa un sausa betona, kas nodrošina kā siltumizolāciju, tā arī speciālu skaņas izolāciju.

Starpsienas starp dzīvokļiem ir būvētas no keramzīta – betona blokiem 200 mm biezumā un ar 5 MPA blīvumu.

Iekšējā apdare

Jūs varat izvēlēties – iegādāties dzīvokli bez iekšējās apdares un pašiem pabeigt dizainu vai arī izvēlēties kādu no variantiem, ko piedāvā mūsu mākslinieki, un ievākties jau pilnībā aprīkotā vidē.

Komforts

Visos būvniecības posmos mēs esam domājuši par iedzīvotāju komfortu.

Projekta īpašniekiem un pašiem Jūrmalas iedzīvotājiem ir priekšstats par to, kas ir nepieciešams ērtumam.

Kur ziemā glabāt velosipēdu?

Katram dzīvoklim pagraba telpā ir paredzēta novietne velosipēdiem, piepūšamajiem matračiem, golfa nūjām un citām sezonas vai liela izmēra lietām, kuras ir nepieciešams kaut kur glabāt.

Ceļš no stāvvietas līdz dzīvoklim

Ar bērniem un bērnu ratiņiem, pēc atgriešanās no slēpošanas pārgājiena vai pēc brauciena pēc iepirkumiem jums nevajadzēs iet ar smagu nastu, šķērsot ielu vai iet pāri visam pagalmam. Lifts jūs nogādās no pazemes autostāvvietas tieši līdz dzīvokļa durvīm.

Skaņas izolācija

Tas ir ļoti svarīgs komforta elements. Logi ar divkameru tripleksa stikliem un biezas sienas. Dzīvokļu starpsienas ir būvētas no keramzīta – betona blokiem 200 mm biezumā un 5 MPA blīvumā, nodrošina labu skaņas izolāciju. Īpašu akustisku skaņas izolāciju nodrošina arī akmens vate, ar kuru ir izklātas visas grīdas.

Ventilācija un kondicionēšana

Katrā dzīvoklī ir paredzētas individuālas ventilācijas sistēmas un ierīkoti gaisa cauruļvadi. Tie dzīvokļu īpašniekiem dod iespēju uzstādīt rekuperācijas sistēmas vai arī izmantot dabisku ventilāciju.

Jūsu dārzs

Zemesgabalā apkārt mājai ir iekopts dārzs, kurā jūs varat pavadīt laiku kopā ar draugiem vai pārlapot grāmatu un pastaigāties ar bērniem. Dārzu pastāvīgi aprūpē dārznieks.

Bērnu rotaļas

Nožogotā teritorijā līdzās mājai ir arī bērnu rotaļu laukums. Šūpoles, smilšu kaste un citi bērnu gadžeti sniegs prieku jaunākajiem jūsu ģimenes locekļiem, bet jums – dažas miera minūtes.

Drošība

Mana māja – mans cietoksnis.

Jums mājās ir jājūtas drošībā. „Vivaldi Platinum” tā tas arī būs.

Pirmā līnija– tas ir ne tikai labākais zemes gabals, tā ir arī jūsu drošība. Lai aizietu uz pludmali, jums nevajadzēs šķērsot nevienu ielu.

Teritorija ap māju ir ne vien nožogota un pilnībā noslēgta, bet tajā arī pastāvīgi notiek videonovērošana.

Visus mājā ienākošos sagaida durvju sardze.

Apsargājamā pazemes autostāvvieta – arī jūsu automašīna ir drošībā. Slieksnis uz iebrauktuves pazemes garāžā ir elektriski apsildāms, tāpēc ziemā jums netraucēs apledojums.

Kontakti: Nataļja +371 29784953

e-pasts: jurmala.realty@inbox.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *