SKY GARDEN

SKY GARDEN

Kontakti: Nataļja +371 29784953
e-pasts: jurmala.realty@inbox.lv

Projektu attīstītājs  kvartālā starp Gaidas un Vēju ielām – Asaru prospektā 53, 57, 59 un Vēju ielā 7 un 9, rada vērienīgu jauno dzīvokļu projektu – multifunkcionālu kompleksu „SKY GARDEN”.

„SKY GARDEN”, apvienojo Jūrmalas dabu ar  mūsdienīgu dzīves vidi un infrastruktūru, sekojot  pārbaudītām un katram cilvēkam svarīgām vērtībām:

SKY GARDEN VĒRTĪBAS

  • Īpaši pārdomāta un perfekti sakārtota infrastruktūra, viegli un ātri pieejamie sadzīves pakalpojumi nodrošina līdzsvarotu un harmonisku dzīvesveidu. Iedzīvotājiem kompleksa teritorijā pieejams pārtikas veikals, restorāns, brīvdienu tirdziņš, bērnu istaba, zobārstniecības prakse, ārsta prakse, fitnesa un bērnu laukums, kā arī fitnesa zāle un SPA.
  • Apkalpošanas serviss četrzvaigžņu viesnīcu līmenī piedāvā augstu komforta līmeni arī ikdienā.
  • Dabiski materiāli, laikmetīgas tendences arhitektūrā un dizainā, inovatīvas tehnoloģijas apstādījumu ierīkošanā harmoniski iekļaujas kūrortpilsētas vēsturiskajā vidē un izceļ Jūrmalas dabisko skaistumu.
  • Zaļā domāšana un Green Residence  augstie ekoloģiskie kritēriji dod iespēju just gandarījumu, dzīvojot saskaņā ar dabu.

Jaunā dzīvokļu projekta koncepcijas pamatā ir vēsturiskās vides un dabas doto priekšrocību un dizaina piedāvāto iespēju sinerģija.


Bieži vien mēs pat nenovērtējam dabas dotās priekšrocības… Ir daudz augi, kuri nodrošina gaisu, pārtiku, ārstniecības līdzekļus un citus noderīgus resursus cilvēku labklājībai. Kompleksa „SKY GARDEN” attīstītāji ir padomājuši un parūpējušies, lai kompleksa iedzīvotāji varētu dzīvot saskaņā ar dabu, apliecinot zaļās domāšanas nozīmīgumu mūsu dzīvē.  Tāpēc kompleksa „SKY GARDEN” katram namam ir savs auga nosaukumus.

Pirmo piecu namu nosaukumi:

  • Asaru prospekts 53 – SORBUS / PĪLĀDZIS
  • Asaru prospekts 57A – ROSA CANINA / MEŽROZĪTE
  • Asaru prospekts 57B – BERBERIS / BĀRBELE
  • Asaru prospekts 59A – ARONIA / ARONIJA
  • Asaru prospekts 59B – TILIA / LIEPA

„SKY GARDEN” ir dzīvojamo māju komplekss ar pilnībā izveidotu infrastruktūru – pilsētu pilsētā. Tas ir pirmais šāda veida projekts Jūrmalā, kura attīstītāji uzmanību pievērsuši visām būtiskākajām sadzīves vajadzībām, bez kuru apmierināšanas nav iedomājama mūsdienīga cilvēka ērta, komfortabla ikdienas dzīve, proti, veselīgas pārtikas iegāde, sadzīves pakalpojumi, skaistumkopšana, sports un relaksācija.

Nekustamā īpašuma Jūrmalā „SKY GARDEN” 13 dzīvojamo ēku kompleksā kopumā apvieno 300 dzīvokļus. Mūsdienīgie dzīvokļu nami ir ērtas, modernas un mājīgas celtnes ar ergonomisku dzīvokļu plānojumu, pazemes autostāvvietām, kurās paredzētas vietas arī velosipēdu novietošanai, izbūvētām jumta terasēm un slēgtiem pagalmiem. Pirmā stāva dzīvokļiem ir norobežota terase, no kurienes iespējams nokļūt apzaļumotā pagalmā, savukārt augšējā stāva dzīvokļu īpašniekiem katram savs jumta dārziņš  – apzaļumota un saulaina jumta terase.

Jumta dārzs kalpo kā māju un apkārtējo vidi vienojošs motīvs, turklāt tā ir iespēja visiem mājas iedzīvotājiem jumta koplietošanas terasē, kas ir uz katras mājas jumts, rīkot oriģinālus privātus pasākumus. Uz jumta ierīkota koplietošanas grila vieta ar kamīnu, nelielu aprīkotu virtuvīti un sanitāro mezglu, lai mājas iemītnieki un viņu viesi pasākumos justos maksimāli ērti.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, aprīkotām vannas istabām un sanitārajiem mezgliem, virtuvēm ar iebūvētu sadzīves tehniku un iebūvētiem skapjiem priekštelpās. Dzīvokļu platība 41,8 – 244,98 m2. Celtniecībā izmantoti tikai dabiski materiāli – koks, stikls, metāls, keramika, akmens.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *