Jaunie projekti

Print Print

Dzīvokļi jaunajos projektos – visvairāk pieprasītais un straujāk attīstošais segments Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū. 2011.gadā notika straujš cenu kāpums uz dzīvokļiem jaunbūvēs, kas deva pamatu straujam celtniecības apjoma kāpumam attiecībā uz daudzdzīvokļu mājām un kompleksiem. Mūsu mājas lapā atrodas interesantākie un aktuālākie projekti. Ar laiku objektu daudzums mūsu mājas lapā pieaugs.

2013.gada augustā tiks nodots ekspluatācijā ekskluzīvais dzīvojamais komplekss „Vivaldi Platinum”, kurš atrodas Jūrmalas kūrorta vecākajā daļā – Dubultos, 3 minūšu gājienā no jūras. Jūs varat izvēlēties – iegādāties dzīvokli bez iekšējās apdares un pašiem pabeigt dizainu vai arī izvēlēties kādu no variantiem, ko piedāvā mūsu mākslinieki, un ievākties jau pilnībā aprīkotā vidē. Vidēja cena bez apdares 3 700 EUR/kv.m.

Uz doto brīdi būvniecbas un rezervācijas stadjā ir pirma daudzdzīvokļu māja kvartālā „SKY GARDEN”  kura top klusajā Jūrmalas daļā sakoptajā Kāpu ielas, rajonā, tikai divu minūšu gājiena attālumā līdz pludmalei – Asaru prospektā 53 – bērzu un priežu ieskautā teritorijā. Projekta pievilcīgums un oriģinalitāte – zaļie jumta dārzi tiks radīti kā māju un apkārtējo vidi vienojošs motīvs un dos iespēju visiem mājas iedzīvotājiem trīs koplietošanas jumta terasēs rīkot nelielas privātās ballītes. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu apdari – iebūvētiem skapjiem priekštelpās un virtuves mēbelēm ar tehniku.

Pārdošanas beigu stadijai tuvojas daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss „Villa 21”. Tas projektēts kā divas mūsdienīgas trīs stāvu celtnes ar ceturtā – jumta stāva izbūvi. Kompleksā ir izvietojies 30 ekskluzīvi dzīvokļi ar kopējo platību no 106 līdz 215 kv.m., pazemes autostāvvieta 40 automašīnam, sporta komplekss ar pirti un baseinu, ir savs drošības dienests un paredzēti 3 klusi strādājoši lifti. Dzīvokļi ir sagatavoti pārdošanai ieskaitot „pelēko” apdari. Pēc klienta vēlēšanās dzīvokļus ir iespējams iegādāties arī ar pilnu apdari un mēbelem. Cenaa: 4 500 – 6 500 EUR/kv.m.

Pārdošanas beigu stadijai rodas elitārs dzīvojamāis kompleks “Jūrmalas Rezidence” klusajā Jūrmalas centrā, Jaundubultos, 300 metru attālumā no jūras krasta. Jaunais elitārais dzīvojamais komplekss ietver sevī divas modernās trīsstāvu dzīvojamās ēkas ar jumta stāvu ar 66 dzīvokļiem, pazemes autostāvvietas un labiekārtotu teritoriju. Pēc klienta vēlēšanās dzīvokli var iegādāties ar „pelēko” apdari vai ar pilnu apdari. Cenas no 2700-2800 EUR/kv.m.

Sīkāku informāciju par šo kompleksu varat saņemt sazinoties ar mums pa telefonu vai atsūtot pieprasījumu uz mūsu e-pasta adresi.

Kontaktpersona: Nataļja, mob.tālr.:+371 29784953

Pieteikuma forma:

Jūsu Vārds *

Jūsu Uzvārds

Jūsu telefona Nr. *

Jūsu E-pasts *

Jūrmalas rajoni *

Projektu nosaukumi:

Istabu skaits*

Dzīvokļu platība (no-lidz kv.m.)*

Attālums no jūras:

Papildus vēlmes:

Cenu limits: