Villa 21

Print Print

Villa 21

Jūrmala, Bulduri, Bulduru pr. 21

Objekta ID: 32

VILLA 21


Zemes gabals, kopēja platība 3567 kv.m., daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas celtniecībai atrodas Jūrmalā, Bulduros, Bulduru prospektā 21, jūras krasta 1. līnijā.
Dotajam projektam ir unikāla īpašība – tas izvietojies pie Rīgas jūras līča, 70 metru attālumā no jūras krasta. Tai pat laikā attālums līdz Rīgas lidostai – 10 km, līdz Rīgas centram – 20 km.
Daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss „Villa 21” ir projektēts kā divas mūsdienīgas trīs stāvu celtnes ar ceturtā – jumta stāva izbūvi. Kompleksā ir izvietojies 30 ekskluzīvi dzīvokļi ar kopējo platību no 106 līdz 215 kv.m., pazemes autostāvvieta 37 automašīnam, sporta komplekss ar pirti un baseinu, ir savs drošības dienests un paredzēti 3 klusi strādājoši Kone lifti.
Dotajā brīdī jau ir uzsākta projekta celtniecība, nodot ekspluatācijā plānots 2012.gada maijā.
Dzīvojamās mājas rajonā ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra, netālu atrodas atveseļošanās komplekss, 10 – 15 minūšu gājiena attālumā atrodas sporta – izklaides komplekss, akvaparks un lielveikals. Bulduru pludmales augstā kvalitāte ir apliecināta ar Eiropas zilo karogu.

Teritorijas labiekārtošana

Pēc projekta ir izveidota skaista, apzaļumota mājas ārējā teritorija ar bruģētiem gājēju celiņiem, autostāvvietu un soliņiem. Ēkai pieguļošajā teritorijā augošās daudzgadīgās priedes ir papildinātas ar dekoratīvu augu zemām un vidēji zemām grupām. Kompleksam pa perimetru ir uzstādīts neliels žogs, kas to norobežo no apkārtējiem objektiem un ielas, kā arī kopā ar mājas drošības dienestu palīdz uzturēt mājas teritoriju teicamā kārtībā. Pēc projekta ir skaisti izgaismota ēkas fasāde un mājas ārējā teritorija, izmantojot dažādus dekoratīvos gaismekļus.

Dzīvokļi

Dzīvokļi ir sagatavoti pārdošanai ieskaitot „pelēko” apdari. Pēc klienta vēlēšanās dzīvokļus ir iespējams iegādāties arī ar pilnu apdari.
Dzīvokļu apraksts, kas ir sagatavoti ieskaitot „pelēko” apdari:
- uzstādītas starpsienas, visas sienas izlīdzinātas, špaktelētas un gruntētas- sagatavotas krāsošanai vai tapešu līmēšanai,
- griesti izlīdzināti, špaktelēti un gruntēti – sagatavoti krāsošanai,
- grīdas sagatavotas parketa, mīksto segumu vai flīžu ieklāšanai ar siltumizolācijas un skaņas izolācijas klājumu un hidroizolācijas klājumu sanitārajos mezglos,
- uzstādītas ārdurvis ar slēdzenēm,
- ūdens un kanalizācijas stāvvadi tiks izbūvēti ar ievadiem katrā dzīvoklī un ar tālākiem pievadiem virtuvei un sanmezgliem (ar saviem ūdens skaitītājiem),
- elektroapgāde līdz iekšējam sadales skapim ar tālāko elektroinstalāciju pa telpām (ar savu skaitītāju),
- pievadīti TV, interneta un telefona kabeļi,
- ventilācija – dabiskā gaisa nosūce virtuvēs un sanitārajos mezglos, regulējama gaisa rekuperācijas sistēma telpās
- siltumapgāde – uzstādīti „Jaga” tipa radiatori ar regulējamu miroklimatu katrā telpā,
- paredzētas komunikācijas kondicionēšanas uzstādīšanai.

Drošība

Dzīvojamais komplekss ir aprīkots ar vismūsdienīgākām drošības un ugunsdrošības sistēmām. Teritorijā ir uzstādīta videonovērošanas sistēma, kā arī visu diennakti dežūrē apsardze. Papildus tam komplekss ir pievienots apsardzes dienesta pultij, kas, pēc signāla saņemšanas, nodrošina izbraukumu uz vietu.

Tehniskais apraksts

Arhitektūras daļa

Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja „Villa 21” ir projektēta balstoties uz organiskās arhitektūras principiem, kur cilvēks ir cieši saistīts ar dabas radītām formām un apjomiem. Mūsdienīgi projektētās ēkas apdarē ir izmantoti tādi ekoloģiski draudzīgi un droši celtniecības materiāli kā stikls, koks, metāls, apmetums. Pirmo trīs stāvu dzīvokļiem katram ir savs balkons, bet jumta stāva dzīvokļiem – lielas terases, no kurām paveras lielisks skats uz priežu mežu un jūrā rietošo sauli. Katram dzīvoklim ir plašas vitrīnas un logi (no grīdas līdz griestiem), kas rada iespaidu, ka telpas saplūst kopā ar dabu, kas šeit ir brīnišķi skaista visos tās gadalaikos un noskaņās.

Konstruktīvā daļa

lentveida monolītā dzelzsbetona pamati
- monolītā dzelzsbetona karkass
- monolītā dzelzsbetona pārsegumi
- dzelzsbetona kolonnu sistēma
- ārsienas ar ārējo siltumizolāciju un dekoratīvo apmetumu, vietām koka dēļu apšuvums
- logi, vitrīnas dzīvokļos: stikla paketes (alumīnija – koka)

Inženierkomunikācijas

elektroapgāde: jauns pieslēgums pie esošās apakšstacijas
- ūdens apgāde un kanalizācija: pilsētas (savas ūdens attīrīšanas un mīkstināšanas iekārtas)
- siltumapgāde: sava autonomā gāzes katlu māja
- katrā dzīvoklī individuāla gaisa ventilācijas un rekuperācijas sistēma
- gaisa kondicionēšanas sistēma (Chiller un Fancoil tipa)
- katrā dzīvoklī paredzēta vieta kamīna uzstādīšanai
- ugunsdrošības un apsardzes sistēmas
- iespēja pieslēgt vairākas telefona līnijas
- internets Radiolink
- satelīt televīzija

Projekta plāni: 1)1k_1fpdf; 2) 1k_2f; 3)  1k_3f; 4) 2k_1f; 5) 2k_2f; 6) 2k_3f; 7) 2k_4f

 

Kontaktpersona: Nataļja, mob.tālr.:+371 29784953

e-pasts: jurmala.realty@inbox.lv