Dzintara Priedes

Print Print

Dzintara Priedes

Jūrmala, Bulduri, Aizputes ielā 10a

JURMALA REALTY

Pārdodam 34,7 – 93,8 kv.m. lielus dzīvokļus projektā „Dzintara priedes” – mūsdienīgā trīs stāvu ēkā ar komfortablu plānojumu, izbūvētu pazemes autostāvvietu un slēgtu, labiekārtotu pagalmu.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, iebūvētām virtuves mēbelēm un tehniku, iebūvētiem skapjiem, telefonu, internetu un kabeļtelevīziju, ugunsdzēsības signalizāciju un apsildāmo grīdu sanitārajos mezglos.

Projekts „Dzintara priedes” atrodas Bulduros, Aizputes ielā 10a, pašā Jūrmalas centrā, vietā ar labi attīstītu infrastruktūru. Piecu minūšu gājiena attālumā no mājām kursē sabiedriskais transports, no dzelzceļa stacijām Bulduri un Lielupe iespējams ērti nokļūt visās Latvijas lielākajās pilsētās. Attālums līdz Rīgas centram – 23 km, līdz starptautiskajai lidostai „Rīga” – 15 km. Blakus izvietojies Bulduru tirgus, vairāki lielveikali, daudz kafejnīcu un restorānu, savus pakalpojumus piedāvā daudzveidīgi SPA saloni. Netālu no „Dzintara priedēm” atrodas Līvu akvaparks – viens no labākajiem akvaparkiem Eiropā, tuvumā ir Lielupes jahtu osta un tenisu korti.

Tajā pašā laikā „Dzintara priedes” atrodas desmit minūšu gājiena attālumā no jūras – skaistā, zaļā, sakoptā un klusā vietā.

Stāvu plāni:1) AmberPines_1stavs; 2) AmberPines_2stavs; 3) AmberPines_3stavs.

Dzīvokļu plāni: 4) AmberPines_4dz-n; 9) AmberPines_9dz-n; 10) AmberPines_10dz-n; 16) AmberPines_16dz-n

Kontakti: Nataļja +371 29784953

e-pasts: jurmala.realty@inbox.lv